Posted on: June 24, 2022 Posted by: Charles Murphy Comments: 0
криза сну в сім'ї

про недосипання

Це спричиняє сильне недосипання у нас із чоловіком. Брак сну впливає на всі аспекти мого життя, включаючи настрій, вагу та шлюб. Моя здатність працювати з усіма циліндрами неможлива без великої кількості кофеїну. Саме з усіх цих причин я вісім тижнів тому вирушив на пошуки з Wellness, щоб отримати більше сну для своєї сім’ї. Перш ніж вирушити в подорож, мені було приємно дізнатися, що те, що відбувається з моєю сім’єю, є дуже поширеним явищем.

За оцінками Центрів контролю та профілактики захворювань США, від 25% до 50% дітей дошкільного віку не сплять достатньо. Маленькі діти, які не засинають або не сплять, призводить до того, що їхні батьки чи особи, які доглядають за ними, втрачають сон. Це також може призвести до поведінкових проблем у школі та гіперактивності та пов’язано з дитячим ожирінням. Національний фонд сну рекомендує дітям віком від 3 до 5 років спати від 10 до 13 годин на добу. Дітям у віці від 6 до 13 років потрібно від 9 до 11 годин сну на добу.

Для нашої 2-річної дитини нашою головною проблемою було те, що він гойдав тіло, механізм самозаспокоєння, який включав, що він бився головою об ліжечко, поки не заснув. Вайсблут запевнив нас, що це не повинно бути надто занепокоєним, а також закликав створити більш структуру навколо його нічних розпорядків і перенести час сну на півгодини. Ми зазвичай просто клали його в ліжечко і вмикали звуковий апарат, тому що він не сидів на місці, щоб читати книгу, коли йому виповнився 1 рік.

Краще відпочити, по одній ночі

Все-таки це не надійний план. «Завжди будуть винятки через природні події, пов’язані з вами та вашими дітьми», – сказав Вайсблут. “Це може бути звичайна застуда, може бути шкільна подія для вашої 4-річної дитини, яка буде зірвана. Але ці збої будуть випадковими, дещо передбачуваними… велика перешкода на шляху до того, щоб добре відпочити». Чи всі наші проблеми зі сном вирішені? Не зовсім. Але ми відчуваємо себе більш відпочившими і сподіваємося, що на горизонті довший сон!

«Можливо, вам просто не пощастило», — сказав він. «Можливо, ви невинно робили те, що дозволило розвинутися шкідливим звичкам, і ми не хочемо бити себе за те, що робили в минулому. Але в майбутньому ми завжди зможемо допомогти дітям краще спати». Ви чули ці виправдання? Прорізування зубів, стрибки росту, регресія сну та/або народження сови. Вайсблут сказав викинути всі пояснення, які мені коли-небудь давали щодо проблем зі сном у дітей. Але, як виявилося, він із задоволенням вмикає звукову машину та вимикає світло після кількох книг з татом. Наш молодший син все ще прокидається о 5 ранку, але принаймні він спить всю ніч, майже не коливаючись.