Posted on: July 3, 2022 Posted by: Charles Murphy Comments: 0
світова розслаблююча кава

навколо кави

Кава — це фактично готовий напій із смажених кавових зерен, насіння ягід, що походять із певних квітучих рослин роду Coffea. Насіння, отримане з кавового плоду, фактично поділяється, щоб створити стійкий сирий продукт: несмажену свіжу каву. Після цього насіння фактично обсмажується, процедура, яка перетворює їх усі прямо на витратний матеріал: смажену каву, яка фактично подрібнюється прямо до крупних шматочків, які фактично зазвичай замочують у теплій воді перед фактичним фільтруванням із системи, створення кухля кави.

саме тому ви повинні пити цю каву

Ristretto

Рісттретто, що в перекладі з італійської означає «обмежений», насправді складається з п’ятдесяти відсотків кави, випеченої окремо. Залежно від базової кави він відрізняється не лише кількістю посипання, яке використовується для приготування, але також і смаком, який насправді набагато менш гіркий порівняно зі звичайною кавою. Під час приготування в кавоварці стандартна кількість обережно мелена кава фактично витягується разом із п’ятдесяти відсотками кількості посипання, яке використовується для традиційної кави. Насправді результатом є набагато більш цілеспрямований напій разом із різноманітною рівновагою речовин у порівнянні з необхідною кавою.

Eiskaffee

Ця кава з льодом у німецькому стилі насправді є сумішшю охолодженого морозива та кави. Насправді він зазвичай створюється разом із тривалою кавою, а також внутрішньою історією ванільного морозива, а також, хоча він не підсолоджений, він може легко інтегрувати бризку рому. Eiskaffee насправді зазвичай пропонують у високому стакані разом із соломинкою та ложкою. Як правило, він насправді покритий несолодким збитим лосьйоном.

Фреддо капучіно

Капучіно Freddo — це насправді серія охолодженої кави, яка походить із Греції. Він фактично створюється разом з еспресо; зазвичай подвійний вогонь, який спочатку змішували з льодом, розтягували, а потім виливали на лід. Після цього напій заливають добре охолодженим молоком, яке збивають або навіть перемішують, поки воно не досягне світлої, пінистої однорідності. Капучіно Freddo зазвичай пропонують у високих склянках. Подібний асортимент, без молока, фактично називається кава фреддо. Кожен напій зазвичай зустрічається в Греції, а також вони в основному в захваті від того, що відновлюють літні напої.

В’єтнамська холодна кава

Кава з льодом по-в’єтнамськи – це фактично напій, який складається з твердої кави, згущеного льоду та молока. Насправді його зазвичай створюють разом із інструментальною або навіть міцною меленою в’єтнамською кавою, як правило, робустою, яка фактично виготовляється за допомогою крапельного фін-фільтра, у якому насправді готується кава, а потім поступово капає в кухоль. Кава фактично після цього заливають льодом, а також з’єднують зі згущеним молоком. Зазвичай його пропонують у високому келиху. Незважаючи на те, що його найчастіше створюють разом зі згущеним молоком (cà phê sữa đá), є також варіант, який поєднує лише каву та лід (cà phê đá).

Кава по-турецьки

Додаткові ретельно подрібнені смажені кавові зерна фактично додають разом із холодною посипкою (а також, додатково, цукром) у звичайний кавник, який називають джезвою або навіть ібриком, і після цього зменшують розігрів до піни, а також на На межі пари, утворюючи чітко тверду, а також рясну турецьку каву. Насправді саме ця особлива техніка приготування напою відрізняє цю каву від інших інших видів кави, а також її фактично приписують туркам. , отже, мітка. При правильному приготуванні кава по-турецьки визначається темним відтінком, густою піною зовні, однорідною однорідністю, а також міцним смаком з деталями неприємності.